Merhabalar. Bu proje ile ilk faz da istanbul lokasyonunda ki tüm kuaförleri ve hizmet almak isteyen tüm kullanıcıları  tek bir e platformda buluşturarak "Aradığım Kuaför" tarafından online hizmet almasını sağlayacak olan bir platformdur. Sözleşme yapılarak mutabık kalınmış tüm bay ve bayan kuaförleri sistemin ana sayfasında;  Tabela, yakınlık (konum), şeklinde ve ilgili kuaförün işletme sayfasında; hizmetler, hizmet bazlı ücretler, çalışma saatleri, randevu için uygun saatler, işletmenin görselleri, bu işletmeden daha önce hizmet almış kişilerin yorumları, değerlendirmeleri ve puanlamaları hizmet talep etmek isteyen tüm kullanıcılar tarafından görüntülenecektir. 

Kullanıcılar bu sayede hem çevresinde hemde search bölümünden arama yaparak dilediği bölgeden dilediği hizmete online olarak en hızlı ve en güvenilir yöntemle ulaşacaktır. Kullanıcı hizmet tipini seçerek örn:(röfle) hizmet almak istediği işletmeyi seçtiğinde uygun randevu aralıkları görüntülenecektir. Bu görüntüleme sonrası seçim yapıldığında ilgili randevu, hizmet talep edilen kuaför işletmesinin "Kuaför Randevu Yönetim Paneli" ne anında düşecek ve ilgili kuaförün onayı gerçekleştiğinde hizmet talep eden kullanıcıya randevunun onaylandığı bilgisi yine sistem tarafından iletilecektir. 

Kullanıcı Üyelik İşlemi;

Aradığım Kuaför e platformuna üyelik gerçekleştirmek isteyen tüm kullanıcılar, üyelik sözleşmesi dahilinde sisteme üye olabilecek ve bu üyelikten Aradığım Kuaför herhangi bir üyelik ücreti, aidat vb kalemlerle ücret talep etmeyecektir. 

Kullanıcı Profili;

Kullanıcıların ilgili profil sayfasında Profilim başlığı adı altında üyelik bilgileri, Randevularım başlığı adı altında aktif ve daha önce hizmet alınmış randevulara ilişkin iletme, tutar, hizmet tipi  bilgileri, Fırsatlarım başlığı adı altında Aradığım Kuaför tarafından sunulmuş (varsa) özel bir promosyon bilgileri, Favorilerim başlığı adı altında Kullanıcının kendi isteğiyle favorilerine eklediği işletmeler ve Ayarlarım başlığı adı altında  hesap ayarları bilgileri yer alacaktır.

Search Alanı;

Aradığım Kuaför Ama Sayfasında Kuaförlerin kullanıcılar tarafından  hizmet tipi, bölge , ve ayrıca minimum hizmet bedeline göre search yapabilecekleri bir alan bulunacak, bu alandan listeledikleri kuaförleri yine sınıflarına göre filtreleyerek ayrıca detaylı bir arama yapabilecekler.

Puanlama / Değerlendirme Alanı;

Kullanıcıların ; aldıkları hizmete ilişkin yorum ve puanlama yapabilecekleri  bir alan bulunacak, ve kullanıcı dilerse  aldığı hizmete ilişkin değerlendirmeyi yapmakla birlikte ilgili hizmet için görselleride kendi onayı  (kvkk izni) doğrultusunda  paylaşabilecektir. Kuaförler için puanlama 1 müşteri bazında değil örn 50 müşteri bazında puanlama sistemine yansıtılacak. Yine örn. Bir müşteri Hizmet: 10 Ücret: 5 Güleryüz: 5 gibi bir puanlama verdiğinde direkt kuaför puanlamasına yansıtılmayacak ve kalan 49 müşterinin puanlaması baz alınarak ortalaması işletmenin puanına yansıtılacaktır.


Kuaförler Ortak Platform;

Kuaförlerin kendi portalları arasında iş ilanı, malzeme ilanı verebilecekleri ortak bir platform olacak . Bu platformda ürün alım satımı yapılabilecek. Aradığım Kuaför işletmesi  bu alım satım işleminden herhangi bir komisyon  talep etmemekle birlikte  sadece ilan yayımı için toplu bir ilan paket ücreti belirleyerek ilgili işletme faturasına yansıtacaktır.


Stil Puan Sistemi; 

Kullanıcılar aldıkları hizmet belli bir ciroya ulaştığında hesaplarına tanımlanacak olan stilpuan sistemiyle tanımlanan puana  karşılık gelen hizmeti ücretsiz olarak dilediği kuaförden kullanabilecek. Kullanılan tutar Aradığım Kuaför tarafından işletmeye ödenecektir Kullanıcılar üye ol, anketlere katıl, instagram sayfasını beğen, arkadaşına öner gibi opsiyonları kullandıklarında  da Aradığım Kuaför işletmesinin belirlemiş olduğu oranda stil puan kazanabilecekler.


İşletme Promosyonları ; 


Kuaförler dilediklerinde; günün fırsatı vb gün bazlı , saat bazlı indirimler uygulayabilecek. Aradığım Kuaför işletmesi uygulanan indirimlerde ilgili hizmetin asli tutarı üzerinden değil  indirilmiş tutarı üzerinden  olan komisyonu işletme faturasına yansıtacaktır. Örn ; 100 tl olan hizmet bedelinde %10 komisyon talep eden  Aradığım Kuaför işletmesi bu hizmet  belirli günde 50 tl ye indirildiğinde komisyonu 50 tl üzerinden yansıtacaktır.


Ödeme Yöntemleri;


Kuaförlerin sunduğu hizmetlere ilişkin ödeme yöntemleri ilgili sayfada yer alacak ve kullanıcılar bu ödemeye yöntemlerine göre search kısmından statü filtrelemesiyle arama yapabilecekleri gibi ilgili işletmeden randevu alırken kullanacakları ödeme yöntemlerini de böylelikle görüntüleyebilecek.


Kullanıcı Sepeti;


Kullanıcılar seçmiş oldukları hizmetleri sol alanda sepetim bölümünde  İlgili İşletme> Hizmet >Tutar bazlı görebilecek ve vazgeçtiği bir hizmet tipini sepetten kaldırabilecek veya hizmet ekleyebilecek.


Aradığım Kuaför - Kuaför Yönetim Paneli;Kuaförlerin ihtiyacı olan tüm alanlar için bir kuaför yönetim paneli bulunacaktır. Bu panelde;

Randevu Yönetimi :başlığı adı altında gelen randevular, reddedilen randevular, bekleyen randevular statüsünde olan randevular görülebilecek.

Sayfam Yönetimi:  Bu başlık adı altında ilgili kuaförün Aradığım Kuaför  web sayfasında ki profil sayfası ile ilgili olan temel bilgileri düzenlenip silinebilecek.

Hizmetler Yönetimi: Bu başlıkta ilgili kuaförün vermiş olduğu hizmetler listelenebilecek.  Bu listeye ekleme, silme , düzenleme yapılabailecek.

Gorsellerim: Bu başlıkta ilgili kuaförün vermiş olduğu hizmetlere ilişkin görseller yükleyebilecekleri bir alan bulunacak. Bu alandan görsel seçildiğinde hizmetler yönetimi başlığı adı altında olan hizmet seçilerek görsel bu hizmetle ilişkilendirilebilecek.

Yorum Yönetimi: Bu başlıkta ilgili kuaför işletmesi için yapılmış olan tüm puanlama ve yorumlar listenebilecek .

Mesajlar: Bu başlık adı altında Aradığım Kuaför tarafından  gönderilen merkezi içerik mesajları yer alacak, işletme çağrı merkezi yoluyla iletişime geçebileceği gibi buradan da dilediğinde  yazılı olarak Aradığım Kuaför işletmesiyle iletişime geçebilecek. Ayrıca

İstatistikler: Bu başlık eklenecek ve bu başlık adı altında ilgili kuaför , Aradığım Kuaför işletmesinden gelen müşteri sayısı, ciro vb bilgileri dashboard şeklinde görebilecektir.

 

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Serkan Başka

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

49
gün kaldı
Aero Tales Online: The World - Mobile/PC MMORPG Destek Ol

Aero Tales Online: The World - Mobile/PC MMORPG

Rol yapma oyunlarından ve çizgi filmsi grafikli oyunlardan hoşlanan küçük orta büyük her yaş kitleye hitap eden ve gizemli içerikleriyle herkesi hayrete düşürmeyi amaçlayan çevrimiçi çok oyunculu bir oyun.

DESTEK 0 HEDEF 5.000
49
gün kaldı
YAKINDA ÇIKACAK OLAN ONLİNE BATTLE ROYALE TARZI HAYATTA KALMA OYUNU FLAYER Destek Ol

YAKINDA ÇIKACAK OLAN ONLİNE BATTLE ROYALE TARZI HAYATTA KALMA OYUNU FLAYER

Neden Türk yapımı bir oyun pubg gibi popüler olmasın...

DESTEK 0 HEDEF 10.000
19
gün kaldı
Hastane Temizlik Takip ve İletişim Sistemi Destek Ol

Hastane Temizlik Takip ve İletişim Sistemi

Temizlik Takip Programı ile hasta ve çalışan memnuniyetini yükseltmek ve sürekli olarak temiz hastane ortamı sağlamak amaçlanmıştır.

DESTEK 0 HEDEF 20.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin