DESTEK OL
 • 110 Toplandı

  HEDEF:5.000
 • 2 DESTEKÇİ
 • 9 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Geliştirme Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

* Okumak bazen tüm dünyayı, bazen yaşadığın yeri, bazen geçmişi, bazen bugünü, bazen geleceği, bazen başkalarını, bazense kendini keşfetmektir. Bizler okuyarak okutarak bazende sadece destek olarak kurtarabiliriz bir geleceği, nasıl mı? Her kitap bir çocuğun daha verimli daha mükemmel ve daha öz güvenli bir gelecek kurmasına yardımcı olur. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin okumaya ve okutulmaya ihtiyaçları var. Bizler sadece bir kitapla bir çocuğa bir gence umut olabileceksek bunu asla esirgememeliyiz. Bizler de işte bu projeyle okumak isteyen herkese karşı destek olabilmek ve aynı zamanda onların güzel bir gelecek kurabilmelerinde ve geleceğin dehaları, mühendisleri, araştırmacıları, gazetecileri vb. olarak yetişmelerinde destek olabilmektir. Ben eminim ki her insan bir çocuğun bir gencin geleceğinde en ufakta olsa desteğinin olmasından yana asla çekinmeden destek olacaktır. Çünkü bizler o çocukların sesi olamayabiliriz ama her kitap o çocukları bir adım daha ortaya çıkaracaktır. Bizler bu yolda sadece onlara bu zorluğu aşmasında destek veren merdivenler olabiriz. Kitap hayattır, kitap yaşamdır, kitap umuttur, kitap yaşama bağlanma sebebidir, kitap insanları anlamak için bir çabadır kısacası kitap vazgeçilmezdir. Bundan dolayı hep birlikte bu projeye destek olarak bir çocuğun daha geleceğini birlikte çizebiliriz.

*Biz şuanda iki kişilik bir ekibiz ancak bu yolda bize destek olacak ve olmak isteyecek olan dostlarımızla bir topluluk halinde çalışmak istiyoruz yani ekibimizi büyüteceğiz. Amacımız ülkemizde okuyamayan, öğrenemeyen, susturulan, bataklığa sürüklenen hiçbir gencimizi ve çocuğumuzu bırakmamaktır. Onların bilgi dolu olması bizim ve toplumumuzun bilinçlenmesi anlamına gelir. Sadece sizlere bir tek sorumuz var:
BANA BİR GELECEK ÇİZMEK İSTER MİSİN?

*İhtiyaç duyduğumuz finansman miktarı 5.000 tl'dir. Bu miktarı istememizdeki sebep ise kurulacak olan platform ve bu platformda gösterilecek olan kitapların ücreti içindir.

* Yapılacak olan bağışlar sonucunda verilecek hediyenin en güzeli bir çocuğun okuması da olsa sizleri karşılıksız bırakmak istemeyeceğizdir.* Projemizin farklı ve özgün olduğunu savunuyoruz çünkü biz insanların okuyarak bilgilenmesini geleceğe karşı büyük bir umut duymalarını istiyoruz. Biz bu yolla sanal bir kütüphane kurarak insanların bu sanal ortamdan sipariş edecekleri kıtapları belli bir müddet içerisinde okuyarak sayfamıza geri teslim etmesi karşılığında yeni kitaplar alarak her türden ve her yazardan okuyabilme fırsatını yakalayacaklar.Başka nasıl sana destek olunabilir?


* Yapabilecekleri en güzel bağışlardan birisi bu projeme destek amaçlı paylaşmak ve destek toplamak olacaktır.
* Bir başka desteği de kitap bağışında bulunarak yapabilirler.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  1 ay önce
  100
  Destek
  100
 • Alican Çetinkaya
  1 ay önce
  10
  Destek
  10

TAKIM


Mehmet Emin Aydaş
Alican Çetinkaya

YORUM(1)

Ahmet Aydas
Ahmet Aydas 04 Temmuz 2019

Çocuklarımızın okuması bizler için fazlasıyla önemli. Ben buna kesinlikle destek olurum.

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

7
gün kaldı
Ozan Çoban'la Müzikli Söyleşiler (Eğitim Odaklı Kültür Sanat Projesi) Destek Ol

Ozan Çoban'la Müzikli Söyleşiler (Eğitim Odaklı Kültür Sanat Projesi)

Klasik müzik ve Türk bestekarlarımızı, çocuklarımızla buluşturuyoruz. 2015'ten bugüne 27 ilde 33.274 çocuğumuza ulaşarak nitelikli müzikle tanıştırdık. Desteğinizle çok daha fazla çocuğumuza ulaşma imkanı yaratmış olacağız.

DESTEK 250 HEDEF 15.000
22
gün kaldı
Annemin icradaki evini kurtarmak Destek Ol

Annemin icradaki evini kurtarmak

Annemin kaldığı bir ev vardır, 16000 TL borç için evini elinden almak istiyorlar.

DESTEK 0 HEDEF 4.000
63
gün kaldı
Objektif Yazar Destek Ol

Objektif Yazar

Ahir zamanda kara kutularda kaybolmuş milyon gençlere alternatif kapı oluşturmak ve umudunu kaybetmiş herkese umut götürmek istiyoruz.

DESTEK 0 HEDEF 4.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin