Emlak Alım ve Satımı Hakkında Bildiklerinizi Unutun
 • 10.000 FONLAMA İÇİN
 • 1
  0
  0
 • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
 • Prototip Aşamasında
 • TAKİP ET

Evinizi satmayı veya ev almayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsunuz ancak emlak ofislerini dolaşarak uğraşmak istemiyorsunuz. Ev alıp satmak gerçekten bedenen ve ruhen çok sıkıntılı bir süreçtir. Bu süreçte  sık sık rahatsız edici telefon konuşmaları, güven telkin etmeyen kişi ve davranışlar ve talep edilen yüksek komisyon ücretleri evinizi satarken veya alırken oldukça can sıkıcı süreçlerdir.İşte bizler de bu problemi yaşayanlar olarak yeni nesil bir emlak platformunu hayata geçirmek istedik.
Bu platform nasıl işliyor derseniz? Evinize kadar geliyoruz, profesyonel fotoğraf makinelerimizle evinizin harika fotoğraflarını çekiyoruz ve bu fotoğrafları eviniz satılana kadar mevcut tüm emlak ilan sitelerinde yayınlıyoruz.
Sizin kendi kişisel zamanınızdan ya da işlerinizden feragat ederek strese girmenize hiç gerek yok. Üstelik bunu bir sefere mahsus 99 TL karşılığında yapıyoruz.
Komisyon mu?. Hayır maalesef. Alıcı ve satıcıdan komisyon almadan yapıyoruz. Dedik ya emlak sektöründe artık bazı şeylerin değişmesi gerekiyor. Satıcı web sitemizden paketini seçiyor. Bizler hemen evini tüm emlak sitelerinde sergileyip milyonlara gösteriyoruz.Tek seferlik ücretle 1 yıl boyunca. 99 tl lik ücret dışında satış sonunda ne alıcıdan ne satıcıdan başka bir ücret talep emiyoruz. Üstelik tüm süreç boyunca yanınızda yer alarak her türlü desteği sağlıyoruz.
Emlak Alım Satımı Hakkında Tüm Bildiklerinizi Unutun.
Dürüst. Şeffaf. Sorunsuz.
99 ₺. Hepsi içinde. Komisyon Yok. 
https://www.evfabrikasi.com/
Fikir nasıl aklıma geldi;Emlak sektörünün içinde olduğum için yüksek komisyon ücretlerinin alıcı ve satıcıların ne kadar canını sıktığını gördüm. Ve bu sorunun çözülmesi gerektiğine inandım.
Amacım; Alıcı ve satıcıların komisyon ödemeden satış işleminde buluşması. Fonlamam gerçekleşirse sizlerden aldığım destekle daha çok insana ulaşıp daha çok insanı komisyonsuz bir şekilde ev sahibi yapmak istiyorum.
Fonlama amacım fotoğraf makinesi almak, emlak ilan portallarına üye olmak.

Fotoğraf Galerisi

Video GaleriTAKIM


Fatih Kılıç


YORUM YAP

GÖNDER
 • 10.000 FONLAMA İÇİN
 • 1
  0
  0
 • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
 • Prototip Aşamasında
 • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

24
gün kaldı
Detbig.com - Sosyal Gençlik Platformu Destek Ol

Detbig.com - Sosyal Gençlik Platformu

Detbig, gençlerin sosyal içerik ürettiği, üniversite adaylarının bölüm tercihlerinde yol gösterici olduğu bir sosyal gençlik platformudur.

DESTEK 0 HEDEF 50.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....