DESTEK OL
Kitap severler için, aratılan bir kitabın var olan tüm kitap satış sitelerindeki fiyatını toplu bir şekilde görmenizi sağlayan bir uygulamadır.
  • 0 Toplandı

    HEDEF:5.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 7 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Satış Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Merhaba ;

Ben Murat Ünlü. 21 Yaşındayım, her an daha ileriye gidebilmek için kendime ve çevremdeki insanlara yatırım yapan bir girişimciyim. Süleyman Demirel Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğrencisiyim. Birçok alanda projelerim mevcut ve bunun sonucunda insan ilişkilerimi ; karşı tarafı anlama, analiz etme ve yorumlama olarak geliştirdim, geliştirmeye de devam ediyorum. Fonbulucu.com ile birlikten kuvvet doğar dedim ve projem olan KitSort ile sizlerin karşısına geldim. 

KitSort Ne Amaçlar ve Nerelerde Kullanılır?

KitSort ilk aşamada Eğitim ve Kitap Sektöründe bulunan işletmeleri potansiyel müşterileri olan bizler ile buluşturur. 

Kitap severler, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve daha fazla potansiyel kesime hitap eder, aratılan bir kitabın var olan tüm kitap satış sitelerindeki fiyatını toplu bir şekilde görmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Ayrıca, toplu kitap almak istediğiniz zamanlarda, en uyguna hangi kitap satış sitesinden toplu bir şekilde alabileceğinizi de göstermektedir. Bunun için dilediğiniz kitabı veya kitapları favorilerinize almanız yeterlidir. 

Aradığınız kitapları kitap satış sitelerinin arama motorlarını kullanarak mevcut tüm kitapları bulabilmeniz için olanak sağlar.

Kitap fiyatlarını anlık olarak sitelerden aldığımız için hem güncel fiyatlara anında ulaşabilirsiniz hem de bir kişinin o kitap satış sitesine girdiğinden farksız bir şekilde yük yapacağınız için herhangi bir robot olarak algılaması söz konusu değildir ve suç teşkil etmemektedir.

Mevcut durumda 53 adet kitap satış sitesinden fiyatları toplu bir şekilde görebilirsiniz. Her geçen gün çok daha fazlası eklemeye devam edeceğim.

Bunun yanı sıra, Barkod okuma özelliği ile, çok hızlı ve pratik bir şekilde tüm fiyatları görebilirsiniz.

Sonraki güncellemeler de en uyguna bulduğunuz kitabı veya kitapları, en uyguna bulduğunuz sitenin sepetine aktarma özelliği ve ödeme yöntemi gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyor olacaksınız.

Sonraki güncellemeler de KitSort'ta yaptığınız işlemelere göre puan kazanacaksınız ve ''Enler'' adını verdiğim listeye çıkarak bir çok kişiye görünür olduğunuz bir uygulamadır. Enlere çıkmak sakın sizi korkutmasın çünkü beni çok heyecanlandırıyor. Enlere çıkmak sizin çok fazla kitap okuduğunuz kitap kurdu olduğunuzun bir kanıtı ve KitSort hakkında ki deneyimlerinizi benimle paylaşmanız için sabırsızlanıyorum. 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Murat Ünlü

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

1
gün kaldı
Göçmenlerin Uyum Sürecinde Karikatür Yoluyla İletişim Destek Ol

Göçmenlerin Uyum Sürecinde Karikatür Yoluyla İletişim

Türkiye’de göçmen karşıtlığı göz önüne alındığında; hem ev sahibi hem de göçmen topluluklarının birlikte yaşam kültürü kazanmalarına destek olmak ve uyum süreciyle ilgili çalışmalar yapmak hepimizin sorumluluğudur.

DESTEK 0 HEDEF 55.800
31
gün kaldı
Yeni Nesil Okul Destek Ol

Yeni Nesil Okul

Öğrenmek ya da öğretmek işte bütün mesele bu .

DESTEK 0 HEDEF 20.000
68
gün kaldı
Askıda Erzak Destek Ol

Askıda Erzak

Komşun açken sen tok yatabilir misin?

DESTEK 0 HEDEF 100.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....