Prookur bir web blog sayfasıdır ve alanında uzman yazar kadrosu ile Teknolojiden sağlığa birçok konuda yazı paylaşımında bulunan ne yaptığını bilen bir ekibe sahiptir.

Prookur bir web blog sayfasıdır ve alanında uzman yazar kadrosu ile Teknolojiden sağlığa birçok konuda  yazı paylaşımında bulunan ve bunun yanı sıra kendine özgü içerikler üreterek konuları en sade hali ile kullanıcılarına sunmaya çalışan bir web sitesidir.


Biz kimiz

Biz misyonu kaliteli içerik üretmek vizyonu ise bir şirket haline gelmek olan, bu işe başta 4 kişilik bir ekiple başlayan, ama kadrosunu giderek geliştiren, yazar,editör ve kurucu üyeler dahil 8 kişilik bir ekipten oluşan modern girişimcileriz.Şimdiye kadar neler yaptık

Şimdiye kadar Web sitemizi oluşturduk,Sosyal medyalarda hesaplarımızı  aktif bir şekilde kullanmaya başladık, İçerik paylaşımına başladık, Android uygulamamızı yaptık, Kurumsal maillerimizi aldık. Elimizden geldiği kadr profesyonel planlı ve programlı ilerledik.Kısa Vadeli Planlarımız

Sosyal medyalarda ve farklı mecralarda  reklamımızı yapmak daha fazla kullanıcıya hitap edip kendimizi geliştirmek. Yazar kadromuza yeni yazar arkadaşlar katıp kullanıcılarımızala daha fazla içerik ve  bilgi paylaşımını hedefliyoruz.

Uzun Vadeli Planlarımız

Uzun vadede ise paylaşımları ve web sitemizi  bir marka haline getirmek.Bilgi öğreniminde marka olmak için çok çalışmamız çok araştırmamız ve sürekli güncellenmemiz gerekiyor ve bunun farkındayız.

Bilgi paylaşım yeterliliği olan ve bilgi paylaşmak isteyen üniversite öğrencisi arkadaşlar ile bilgiye ihtiyacı olan bireyleri tek bir platformda toplamayı amaçlıyoruz. Bu sayede hem öğrenci arkadaşlara bir gelir kapısı aralanacak, hem de bilgiye aç toplumumuzun ihtiyacı bir nebze de olsa giderilmiş olacak.

Rakiplerimiz ve Onlardan Farkımız

Ülkemizde birçok blog sitesi var ve bu sitelerin çoğu kişisel olduğu için bilgi paylaşımı amaçlı siteler değil ve çoğu tek bir konuda paylaşım yapmakta. Peki bizim farkımız ne olacak? Bizim farkımız ise farklı alanlarda uzman birçok yazarımızın olması.Hem bilgi paylaşımını amaçlıyoruz hem de farklı birçok konuya birden odaklanabiliyoruz. 

Neden Fona İhtiyacımız Var ?

Toplanan fonu kısa vadeli hedeflerimiz için kullanacağız. Uzun vadeli hedeflerimiz için sitenin kendi geliri ve reklamlardan kazandığımız gelirleri kullanacağız. Başlangıç için bu fona ihtiyacımız var.

 

·         Reklam maliyetleri.


·         Reklam ve sosyal medya hesapları için kullanılacak tasarım, video gibi maliyetler.

·         Mobil uygulama kurulumu için gereken maliyetler. 

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Mustafa Poyraz
SAMET POYRAZ
Deger Giray
Semih Poyraz
Ferhat Okuyan
Esmanur Oruç
Orhan Esen

YORUM(1)

Zeynep A
Zeynep A 15 Ekim 2019

Zezeandpat

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

11
gün kaldı
Hastane Temizlik Takip ve İletişim Sistemi Destek Ol

Hastane Temizlik Takip ve İletişim Sistemi

Temizlik Takip Programı ile hasta ve çalışan memnuniyetini yükseltmek ve sürekli olarak temiz hastane ortamı sağlamak amaçlanmıştır.

DESTEK 0 HEDEF 20.000
41
gün kaldı
YAKINDA ÇIKACAK OLAN ONLİNE BATTLE ROYALE TARZI HAYATTA KALMA OYUNU FLAYER Destek Ol

YAKINDA ÇIKACAK OLAN ONLİNE BATTLE ROYALE TARZI HAYATTA KALMA OYUNU FLAYER

Neden Türk yapımı bir oyun pubg gibi popüler olmasın...

DESTEK 0 HEDEF 10.000
7
gün kaldı
Talkius Yabancı Dil Eğitimi Destek Ol

Talkius Yabancı Dil Eğitimi

Fiziken başka bir Ülkede bulunmadan , çevrenizi o ülkenin dilini konuşan insanlarla çevrelediğiniz ve pratik yapmanıza imkan sağlayan bir platform.

DESTEK 5.000 HEDEF 10.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin