• 18.000 FONLAMA İÇİN
 • 0
  0
  0
 • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
 • Fikir Aşamasında
 • TAKİP ET

Merhaba ben Hayati,

2006 yılından beri bilişim sektöründeyim. Bir çok ünlü firma ile çalışma fırsatım oldu. İşin genel olarak internet reklamcılığı kısmındaydım. Kurumsal web sitesi, e-ticaret, seo ve sosyal medya danışmanlığı yapmaktayım. İnternetin ticaretle olan bağını iyi biliyorum. Son noktada hedef kitle olmadan, internette mağaza açmanın bir anlamı olmuyor. Hedef kitleye ya Google ve Facebook/instagram'a reklam vererek ulaşacaksınız yada belli trafiği olan sitelere aylık reklam anlaşması yapacaksınız. 

Ülkemizin ihracata ihtiyacı olduğunu biliyoruz. E-İhracat için hazırladığımız projemizde, internet reklamcılığı tecrübemizi kullanarak, net bir sonuca vardık. Sosyal medya hesaplarında yüz binlerce yabancıdan oluşan grup/sayfa/hesap sahibi olmayı  e-ihracat ticaretimiz için çok önemsiyoruz. Facebook linkinde göreceğiniz gibi bazı adımları da attık.  

Çalışma arkadaşlarım ve ben projenin teknik/yazılım ve donanımsal ihtiyaçlarına cevap verebiliyorken, bazı noktalarda fona ihtiyaç duyuyoruz. Örneğin sosyal medyadaki yabancı kitleyi artırmak için yaptığımız PR girişimlerinde para harcamamız gerekiyor. İlk hedefimiz olan 70 bin Amerika'lı ve Avrupa'lı kişiye eriştiğimizde yurtiçi ve yurtdışında şirket kurmamız gerekiyor. Bu işi yapacak Yurtdışı tecrübemiz ve bir miktar sermayemizde var fakat projenin yapılabilmesi için fondan gelecek paraya ihtiyacımızda var. Fon genel olarak projemize can suyu olacak.

 70 bin kişiye ulaştıktan sonra 500 bin kişiye daha kolay ulaşacağımızı düşünüyoruz. 500 bin kişiden oluşan ve sürekli artan kitle ile reklam masrafımız olmadan sürekli çok güçlü ticaret yapma şansını yakalayacağız.

DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.


Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video GaleriTAKIM


Hayati Kaya


YORUM YAP

GÖNDER
 • 18.000 FONLAMA İÇİN
 • 0
  0
  0
 • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
 • Fikir Aşamasında
 • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

2
gün kaldı
Geleceğin Güvende Olan Çocukları Destek Ol

Geleceğin Güvende Olan Çocukları

Çocuklar için güvenli bir video izleme platformu.

DESTEK 0 HEDEF 21.000
14
gün kaldı
BEKTEK (Basınçtan Enerji Kazanım Teknolojisi) Destek Ol

BEKTEK (Basınçtan Enerji Kazanım Teknolojisi)

Şehirde bulunan insan,otomobil, tren gibi unsurların hareket halindeyken bulunduğu zemine ağırlığı dolayısıyla uyguladığı basıncın yeşil enerji olarak geri kazanılmasını sağlıyoruz.

DESTEK 6.570 HEDEF 24.000
7
gün kaldı
HAYAT BAĞI (HB) Destek Ol

HAYAT BAĞI (HB)

Acil durumda ki hastaya yardımcı olabilecek en yakın kişiyi bulunabilir.

DESTEK 500 HEDEF 10.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin