DESTEK OL
  • 0 Toplandı

    HEDEF:20.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 68 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Fikir Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Twinkle Sosyal Arkadaşlık Uygulaması

Twinkle paylaştığınız konumdaki diğer kişiler ile online sohbet yapmanıza olanak sağlar. Bununla birlikte Twinkle gittiğiniz mekanda ki kişi sayısını (kadın veya erkek yoğunluğu) , menü bilgisini, hangi aktivitelerin olduğu ( canlı müzik, indirimler ) gibi kullanıcılarının daha bir çok bilgiye ulaşmasını sağlar.
Kullanıcılar İçin Twinkle

- Konum paylaştığın alanda ki kullanıcıları görebilir ve canlı chat kanalıyla sohbete dahil olabilirsin. 
- Canlı chat kanalında iken anlık çektiğiniz fotoğrafları aynı konuma sahip kişiler ile paylaşabilir, çevrenizdeki diğer kullanıcıların paylaştıklarını görebilir ve popülerliğinizi artırabilirsiniz. 
- Gittiğin mekanlar da puanlar kazanarak, haftalık top20 listesine girerek KRAL veya KRALİÇE olabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı mekanlarımız da özel ödüller kazanabilirsiniz. 
- Önceden bulunduğunuz mekanlarda ki yeni aktiviteleri öğrenmek için favori listenize ekleyerek daha sonra gelen bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.
- Bulunduğunuz yerde ki diğer kullanıcıların yaptığı aktivitelere (Aktiviteler listesinden) ulaşabilir, istediğiniz aktiviteye katılabilirsiniz. 
*** Twinkle çip para; twinklenin kendine özgü çip parası ile uygulama içerisinde çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca gittiğiniz mekanlar da bu çip paraları harcayabilirsiniz. Örnek olarak su, çay, kahve ve meşrubatlar vs. gibi. 
***Twinkle çip parasının bir çok avantajının yanında bu çip paraları arkadaşlarınız  ile hiç bir kesinti olmadan paylaşabilirsiniz. 
*** Bu çip paraları kazanmak ise çok kolaydır. Bunlar neler diye bakacak olursak arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek, beğeni göndererek, uygulamada online şekilde belirli bir süre geçirerek, konum  veya fotoğraf paylaşarak, uygulamamızın sunduğu reklamları izleyerek çip para kazanabilirsiniz. Ayrıca belirli bir ücret karşılığı da satın almak mümkündür.


Twinkle Fon Desteği Ve Önemli Bilgiler

 Buradan sağlayacağımız fonu ek bir destek olarak görüyoruz. Bu proje planlamamızda 1 yıllık uzun vade harcamamız 150-200 bin tl arası olacağını düşünüyoruz. Bu alacağımız fonu şirket açmak için kullanacağız. Yani mekan ve dosya masraflarımızı karşılayacağız. Ülkemizde fon desteklerinin diğer ülkelere nazaran daha az olduğu aşikardır. Bizim bu projemizdeki temel amacımız yerli ve değerlerine bağlı bir şirket altında uygulama tasarlayarak milli bir güç yaratmaktır. Uluslararası bir rakibimiz bulunmadığı için başarma oranımızı çok yüksek görüyoruz. 

Şimdiden bağışta bulunan tüm bağışçılarımıza katkılarından dolayı çok çok teşekkür ederiz. 
Benim Hayatım Benim Işığım TWİNKLE          .......... Yeni başlıyoruz ..........

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Hasan Kaygısız
Elif Çakar-22218
Şahin Çakar-22217
Seda Gökbayrak-22225
Umut Çelik-22224

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

9
gün kaldı
Mühendislik Şirketimi Kurmak Destek Ol

Mühendislik Şirketimi Kurmak

Hedeflerim için bir başlangıç olan şirketimi kurmak.

DESTEK 0 HEDEF 20.000
39
gün kaldı
Üniversiteli Gençlerin Değer Katma Çabası : Dolmuş Dergi Destek Ol

Üniversiteli Gençlerin Değer Katma Çabası : Dolmuş Dergi

Bilgiye Kalkan Son Dolmuş! Kaçırmayın...

DESTEK 0 HEDEF 20.000
8
gün kaldı
Akülü Kurutucu Destek Ol

Akülü Kurutucu

Banyodan Çıkın: Her Yerde Saçınızı Kurutmak İçin Özgür Olun!

DESTEK 0 HEDEF 100.000

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....