DESTEK OL
  • 0 Toplandı

    HEDEF:10.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 40 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Geliştirme Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Herkese merhaba,

Yaklaşık 6yıl önce, dövüştürülmek için alınmış ve hastalanınca, kış günü ıssız bir yerde karların içinde zincirle bağlanıp, aç ve susuz ölüme terk edilmiş bir köpek bulmam ile başladı bu farkındalık. Veterinere götürdüm. Çok hastaydı, hiç tüyü yoktu, zayıftı ve titriyordu. Yaşamaz, ölür dediler. O güne kadar farkında değildim bu kadar cani insanların ve yardıma muhtaç onca hayvanın varlığının. Onu sahiplendim tedavisi 1yıldan fazla sürdü ama iyileşti. Can yoldaşım oldu.O günden sonra hiç ayrılmadık. Şuan 3 köpeğim var, tüm hayatımı onlara göre düzenledim. Ama sokakta ki hayvanlar o kadar şanslı değil. 

Yaşamak bizim için zor, ancak bu masum canlılar için daha zor. Ormana atılıp, ölüme terk ediliyorlar. Kendinizi onların yerine koyarsanız ne denli zor olduğunun farkına varacaksınız. Ben aşçıyım ve lokantadan artan yemekleri, kasaplardan aldığım etleri, ve tüm maaşımla aldığım mamaları ailem ile birlikte ormanda ki hayvanlara götürüyoruz. Orada birçok yuva yaptığımız alanlar var. Hasta olanları alıp evimde bakıyorum, tedavisini ettirip iyileşince sahiplendiriyorum. Şimdiye dek çok fazla köpeği tedavi ettirdim. Bir gidip baksanız  inanamazsınız o kadar fazla köpek var ki ve perişanlar. Onlar derdini anlatamaz, çalışıp mama alamaz. Bizlerden tek bekledikleri biraz sevgi ve merhamet. Ben bunları yaparken bir karşılık beklemiyorum, beni gördüklerinde ki mutlulukları benim en büyük kazancım. Bugüne kadar kimsenin yardımı olmadan ailem ile birlikte yaptık. Yaşadığım sürece de yapacağım. Ancak şuanda virüs salgını nedeniyle işyerimiz kapalı çalışmıyorum ve başka bir gelirim de yok.Bu sebeple bu kampanyayı başlatıyorum. "Birlikten kuvvet doğar" Yapacağınız ufak destekler ile bu canları yaşatabilirsiniz. İyi birçok insan olduğunu biliyorum. Yapacağınız destekle sokaklara mama kutuları yerleştiricem ve ormanda ki bebeklere götürücem. Desteklerinizin onlara ulaşacağından emin olabilirsiniz ve bana güvenebilirsiniz. Fotoğraflar bana aittir. Dilerseniz İnternet hesabımdan takip edebilirsiniz. Veya benimle birlikte besleme yaptığımız alanlara gelebilirsiniz. Sizler için hazırladığım ödüllerden alarak destek olabilirsiniz. Maddi olarak yardım etme imkanı olmayanlar bu projeyi hesaplarınız da paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güzel kalpleriniz ve merhametiniz için şimdiden teşekkür ederim. Bu kötü günlerin Bi an evvel bitmesini umuyorum. Hepinize sağlıklı ve huzurlu günler dilerim :) 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.


TAKIM


Sinem Karaveli

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

32
gün kaldı
Kanser Tedavisi Destek Ol

Kanser Tedavisi

55 yaşında tükürük bezi kanseri babamın tedavisi için desteğe ihtiyacımız var

DESTEK 400 HEDEF 100.000
46
gün kaldı
Hayvanat Bahçesine Kilitli Kalmış Hayvanlarının Üzüntüsü Destek Ol

Hayvanat Bahçesine Kilitli Kalmış Hayvanlarının Üzüntüsü

Hayvanat Bahçesine Kilitli Kalmış Hayvanlarının Üzüntüsü

DESTEK 0 HEDEF 30.000
70
gün kaldı
Göçmenlerin Uyum Sürecinde Karikatür Yoluyla İletişim Destek Ol

Göçmenlerin Uyum Sürecinde Karikatür Yoluyla İletişim

Türkiye’de göçmen karşıtlığı göz önüne alındığında; hem ev sahibi hem de göçmen topluluklarının birlikte yaşam kültürü kazanmalarına destek olmak ve uyum süreciyle ilgili çalışmalar yapmak hepimizin sorumluluğudur.

DESTEK 0 HEDEF 55.800

DEĞİŞİYORUZ..!

Yeni nesil platformumuz ile Girişimciler için geliyoruz....