Güvenle Sosyalleş Özgürce Üret & Kazanç Elde Et

Projenin Kısa Bir Özeti

 • Ankara'da ikamet etmekteyim. Yıllardır web işleri ile uğraşmaktayım. İlk kodlarla koddostu.com aracılığı ile tanıştım ve uzun bir süre burada görev aldım. Daha sonra kendi kişisel projelerim ile ilgilendim. Birçoğu amatörce ortaya konmuş ufak çaplı projelerdi. Şimdi ise artık daha profesyonel bir gözle bakmaktayım ve daha büyük projelere imza atmaktayım. Şuan aktif olarak 2 proje için çalışmalarıma devam etmekteyim. Bunlardan bir tanesi prototip aşamsında lan bir proje. Diğeri ise tüm zamanımı bu siteyi büyütmeye harcadığım geliştirme aşamasında olduğum nabersin.com.
 • Bu proje internete başka bir boyut getirecek bir proje olacak. Günümüzde internetin artık sadece haber okumak, oyun oynamak, video izlemenin dışında artık bir ek gelir kapısı olduğu dönemini yaşamaktayız. Youtube'ın popülerliğinin arttığı, kazanç elde etmek için insanların sürekli video çektiği bir zamandayız. İşte nabersin.com'da insanların içerik üreterek, yazı yazarak kazanç elde etmelerini amaçlıyor.
 • Destekçilerim sayesinde artık partnerlik programımızı test amaçlı bir kaç kişiye sunmak yerine daha geniş kitlelere ulaştırıcaz. Sitemizin adının duyulması için reklam çalışmalarının yanı sıra yazılımsal ve tasarımsal pek çok iyileştirme yapıcaz. Tüm bunlar destekçilerimiz sayesinde olacak.

İhtiyacım olan finansman desteğe karşı sunduğum ödüller

 • Şuan için başlangıçta 20000 TL lik bir finansman desteğe ihtiyacımız var. Bu destek sayesinde yazılımımızı geliştiricez, reklam çalışmaları yapıcaz ve partnerliğe dahil olan insanların ürettikleri içeriğin ödemesini yapmak için kullanıcaz.
 • Destek olan kullanıcılar destekçilerimiz sayfasında yer alacak. Ayrıca kendilerine çeşitli hediyelerle de ödüllendirmeyi planlıyoruz.

Yaptığımız iş neden farklı? Neyi değiştirmek istiyoruz?

 • Bu proje sundan çok değerli olacak. İleride internette çeşitli gelir kapıları açılacak. Şuan youtube'da video çekerek kazanç elde edilebiliyor, twitch gibi platformlarda canlı yayınlar yaparakta bu kazanç elde edilebiliyor. Peki ya neden yazı yazarak, içerik üretilerek kazanç elde edilmesin? Amacımız bu işte. Ev Hanımı, evinde otururken hazırladığı bir içerikten gelir elde edecek. Başka bir ev hanımı bunu görecek ve o da eve destek olmak için gelir elde edecek. Üstelik herhangi bir yatırım yapmadan sadece özgürce, özgünce, güvenle içerik oluşturarak bunu yapacak.
 • Daha önce bu tarz projeler denendi. Hala da denenmeye devam ediyor. Fakat bir çoğu daha yolun başındayken pes etti. Fakat bizim pes etmeye, bırakıp gitmeye niyetimiz yok. Sonuna kadar devam edicez. Çünkü; başaranlar asla vazgeçmeyenlerdir. Bundna dolayı biz diğer deneyenlerden çok farklı bir bakış açısına sahibiz.
 • İlk başlarda insanların sisteme güvenmesini sağlamamız gerekiyor. Bunun içinde sistemi ne kadar iyileştirebilirsek bizim için o kadar iyi olacak. Aynı şekilde içerik üretenlerin elde ettiği kazançların kesin ve sorunsuz ödendiğini onlara göstermemiz, kanıtlamamız gerekiyor. Çünkü; insanlar bir sisteme güvenmez ise burada yer almak istemezler. Zamanında Youtube'da bu şekildeydi fakat güçlü bir şirketin arkasında olduğunu bildikleri için insanlar bunu denedi. İçerik üreten kişilerin kazancını elde ettiğimiz reklam gelirlerine göre vericez. Mesela; içerik üreten kişinin ürettiği içerik 1000 gösterim aldı. 1000 gösterime Adsense 0,10 kuruş verdiğini varsayalım. İçeriği üretip yayınlayan 1000 gösterim alan kişide 0.5 kuruşluk kazanç elde etmiş olacak. Ayrıca üretilen içeriğin türüne görede kazanç elde etmelerini sağlıycaz.

Başka nasıl destek olunabilir?

 • Bu projeye destek olabilmek için sistemimize üye olabilirsiniz. 
 • Üye olan kullanıcılar içerik üretebilir.
 • Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir veya beğenebilirler.
 • Sitemizi kendi şahsi hesaplarında paylaşarak geniş kitlelerin sitemizden haberdar olunmasını sağayabilirler.


Gelen Destek Nereye Gidecek?

 • İhtiyacımız olan paranın bir kısmı yazılımımızı geliştirmek için harcanacak.
 • Mobil uygulamaya ihtiyacımız var ve bunun için profesyonel bir yardım alarak Android ve İos için bir mobil uygulama hazırlatıcaz.
 • Projemizin geniş kitlelere ulaşabilmesi için reklam çalışması yapmamız gerekiyor.
 • Yıllık ihtiyacımız olan seo çalışmasını yaparak üst sıralara çıkmaya çalışmamız şart.
 • Bir miktar para ise partner programına dahil olan kullanıcılarımıza ödeme yapmak için havuzda bekletilecek.

Projemiz İçin Gelen Destekler Nerelere Gidecek?

30000 gibi bir ücret karşılığında yazılımımızı geliştirmek için harcamamız gerekiyor.

10000₺ yıllık seo için harcamamız gereken en kötü miktar.

5000₺ mobil platformlara giriş yapmamız için gerekli olan para.

5000₺ sosyal medya reklamları ile projemizi duyurmamız için gerekli olan minimum para.

10000₺ ve daha üzeri miktarda partner üyelerimizin elde ettikleri gelirleri ödememiz için gerekli olan havuz parası.


Bu miktarlar minimum olarak belirlenerek ayarlanmıştır. Gelen tüm destek tamamen sitemizi geliştirmek için harcanacaktır ve ileride çok değerlenecek olan bu projeye az da olsa destek olan herkese şimdiden teşekkürler..


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  1 yıl önce
  100
  Destek
  100


TAKIM


Hüseyin Demirci

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

2
gün kaldı
Bitlisli Gencin İmalat Projesi Destek Ol

Bitlisli Gencin İmalat Projesi

Benim projem yaşadığım yerde hiç denenmemiş bir proje

DESTEK 0 HEDEF 10.000
48
gün kaldı
BTKISELLESTRME Destek Ol

BTKISELLESTRME

Bir Peyzaj Mimarı olarak alana uygun daha doğru ve daha hızlı bir bitki seçimi yapabiliriz.

DESTEK 0 HEDEF 75.000
41
gün kaldı
Piyzar - Müzik ve Liste Destek Ol

Piyzar - Müzik ve Liste

Projemiz spotify, deezer gibi ama kullanıcılarına ve isteklerine çok önem vermeyi planlayan bir müzik dinleme servisi.

DESTEK 200 HEDEF 20.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin